Elif'in Atlası

Yaşa, Seyahat Et, Maceraya Atıl, Şükret ve Asla Pişman Olma

Bodrum Ağaç Evler ve Bungalovlar

Bodrum Ağaç Evler ve Bungalovlar

Bodrum gezi rehberimi okuduysanız sıra geldi konaklamayı planlamaya. Bodrum’un en güzel kalabalıklardan uzak konaklamayabileceğiniz Bodrum ağaç evler ve bungalovlar yazının devamında bulabilirsiniz.

Bu yazımda en beğendiğimiz Bodrum ağaç evler ve bungalovları bulacaksınız. Daha fazla bekletmeden hadi yazıya başlayalım 🙂

Bodrum Ağaç Evler ve Bungalovlar

Mandalina Tarlaları İle Çevrili Bağ Evi, Bitez

Mandalina Tarlaları İle Çevrili Bağ Evi, Bitez
Mandalina Tarlaları İle Çevrili Bağ Evi, Bitez

Mandalina tarlalarıyla çevrili güzel bir bahçede yer alan küçük şirin ev, Bitez plajına 10-15 dakika ve tüm olanakların bulunduğu köyün merkezine 10-15 dakika yürüme mesafesinde ihtiyacınız olabilecek: kasap, fırıncı, balık satıcısı, meyve ve sebze dükkanı, küçük süpermarket, eczane bulunuyor. Bodrum merkeze araç ile 10 dakikalık uzaklıkta. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Pitos Bungalows Gümüşlük

Pitos Bungalows - Bodrum
Pitos Bungalows – Bodrum

Gümüşlük bölgesinin en güzel plaj alanına sahip Kadıkalesi bölgesinde, denize sıfır restoranı ve arka bahçesindeki bungalovları ile, Bodrum da sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor. Güneşin batışını 365 gün izleyebileceğiniz konumu ve eşsiz bir gün batımı manzarasında bu sakin tatili daha da romantik bir hale getiriyor. Gümüşlük merkeze 2 km, Bodrum merkeze ise 20 km uzakta bulunuyor. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bungalow Bodrum, Yalıçiftlik

Bodrum Bungalow
Bodrum Bungalow

Bungalow Bodrum, Yalıçiftlik’te geniş ve yeşil bir alan içinde Uzak Doğu esintileri taşıyan ahşap bungalovlarda hizmet veren minnoş bir tesis. Çam ormanlarının içinde zeytin bahçeleri içinde yer alan tesis, denize kısa bir yürüme mesafesinde yer alıyor. Bu senin popüler konaklama seçenekleri arasında bulunan ahşap bungalowları deneyimleyebilirsiniz. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Mavi Yeşil Bungalow, Mazı

Mavi Yeşil Bungalov

Bodrum mavisinin ve yeşilinin iç içe geçtiği bir yer olan Mazı’da konuklarını ağırlayan Mavi Yeşil Bungalov, Mazı Köyünün en yeni tesislerinden biri. Ahşap tarzda yapılmış, denize sıfır konumu ile Bodrum’a gitmek isteyenler için güzel bir konaklama seçeneği olacağını düşüncesindeyim. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bodrum Güvercinlik’te Denize Sıfır Villa Bungalov

Yukarıda tesislerden farklı olarak burayı sezonluk kiralama yaparak eviniz gibi kalabilirsiniz. Bu sevimli ağaç ev, yeşilin mavi ile buluştuğu harika bir koyda , denize sıfır konumda ve hemen önünde de plajı bulunuyor. Kalbalık bir aileseniz burası tam size göre. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bodrum ağaç evler ve Bungalovlar

Feslegenbuku Ahşap Evler, Bozalan

Feslegenbuku Ahşap Evler, Bozalan
Feslegenbuku Ahşap Evler, Bozalan

Sizin için hazırladığım Bodrum ağaç evler ve bungalovlar yazımın bir diğer sevimli konaklama seçeneği ve denize sıfır konumu ile izole bir tatil geçirebilirsiniz. Kendi özel plajı ile de tercih edilebilecek yerlerden biri. Bitez merkeze 38 km uzaklıktaki bu tesis ile kabalıktan uzak olabilirsiniz. Bu yeri incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Bodrum ağaç evler ve bungalovlar yazımın sonuna geldim. Yaptığım araştırmalar neticesinde Bodrum’da bungalov konaklama alternatifinin oldukça azınlıkta olduğunu söyleyebilirim. Benim yazdığım yerler dışında bildiğiniz başka yerler varsa lütfen yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Keyifli ve sağlıklı bir tatil dileğiyle…

elifinatlasi

Merhabalar, ben kim miyim? Hayallerinin peşinden koşan, dünyada ayak basmadik yer bırakmak istemeyen, aldığı maaşı uçak biletlerine yatıran, bulduğu her fırsatta kendini yollarda bulan, gülümsemesi hiç eksik olmayan, minyon, çıtı pıtı bir hatun kişiyim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir