Elif'in Atlası

Yaşa, Seyahat Et, Maceraya Atıl, Şükret ve Asla Pişman Olma

Elif Kimdir?

Seyahat Etmek Bir Tutkudur

Seyahat etmek, insana yeni bakış açıları kazandıran bir eylem. Her gördüğünüz yer, her temas ettiğiniz insan size farklı şeyler öğretiyor. Öğrettikçe çoğalıyorsunuz. Çoğaltıkca daha çok öğrenmek istiyorsunuz.

Sitemiz aktivite, macera ve gezi rehberi. Hadi hafta sonu bir yerlere gidelim diyenlere, tatiller ve seyahatler için hem Türkiye, hem de Yurtdışı önerileriyle bir kaynakça olmayı ve benim gibi gideceği yer konusunda araştırma yapmak isteyen seyahat severlere rehber olması hedeflemektedir.

Benim gözümle Keşfetmeye hazır mısınız ? Hadi o zaman çantaları hazırlayın.

 Ben Kimim

Kim bu elifinatlası dediğinizi duyar gibiyim. İsimden de belli olduğu gibi ben Elif. 10 yıl kadar bankacılık kariyerimden sonra şartlarında beni iteklemesi ile kendime başka yollar aramış ve hayatta en istediğim şey olan yurtdışın da yaşama hayalimi gerçekleştirerek Sevimli balkan ülkesi Karadağ da yaşamaya başlamış biriyim.

Üniversite hayatı bittikten sonra fark ettim ki, en büyük tutkum yeni yerler görmek, sokaklarda kaybolmak ve yeni kültürleri keşfetmekmiş .Tabi bunu fark etmek biraz zaman alabiliyor. İlk yıllarda yıllık izinleri beklerken sonraları her bulduğum tatilde kendimi uçağa ya da otobüse atar olmuştum. Tatiller motivasyon kaynağımdı. Sonra düşündüm ki bu anıların hepisini yazılı hale getirerek ölümsüzleştirmeliyim. Ve işte buradayım.

Sponsorlar

Bursa Global interaktif Medya ve Haber Ajansı

İçerik ve Reklam Sponsoru

www.bursaglobal.com


Hurtech Bilgisayar ve Yazılım Ürünleri

Yazılım ve web Barındırma Sponsoru

www.hurtekno.com


Sponsorluk ve proje iletişimi için

Sosyal Medya:

Facebook

İnstagram

e-posta: info@elifinatlasi.com